Son güncelleme: 25 Kasım 2014

Bağışlarınız ile destek olun

mehmet_destek_sayfasi_komsudaneoluyor.net sayfasını yayınlanmaya başlamamdaki sebep tamamiyle Yunanistan ile ilgilenen ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı.

2011 yılının Ağustos ayında Atina’ya taşınmamla beraber yaşadıklarımı/gördüklerimi kendi blogumda yazıyordum. Daha sonraları ise bu yazılarımı neden Yunanistan başlığı altında toplamayayım diye düşündüm ve ilk olarak tamamiyle ücretsiz olan Blogger ile başladım. Ziyaretlerin artmasıyla beraber önce domaini değiştirdim sonra da hosting almak zorunda kaldım.

Blogger’lığın maddi anlamda fazla getirisi olmadığı için tabiki giderler tarafımdan karşılandı/halen de karşılanıyor. Fakat sayfamın giderek güzelleştiğini hesaba katarsak bu durumdan hiç şikayetçi olmadım.

Destek olmak istemeniz durumda ise tabi ki hayır diyemem :)

Sizden kuru kuru yardımcı olmanızı istemek biraz içime sinmediği için yapacağınız bağış karşılığında çam sakızı-çoban armağanı misali ufaktan bir hediye vermek istedim.

Aşağıda 3 farklı bağış yapma seçenekleri ve bunların karşılığında benden alacağınız ufak hediyeler bulunuyor.

PayPal aracılığıyla yapacağınız -sizler için küçük benim için büyük- bağışlar ile sayfamın giderlerine destek olabilirsiniz.

5euro_destek 10euro_destek 20euro_destek

 

En küçüğünden en büyüğüne kadar yapmış olduğunuz tüm bağışlar için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

 

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan: