Son güncelleme: 04 Ağustos 2015

Görüşlerinizi yazınız

Yunanistan hakkında güncellediğim bu blogu oluştururken hiçbir şekilde maddi bir beklentim olmadı. Halen de olmadığını söyleyebilirim. En büyük motive kaynağım, paylaştığım bir yazı sonrası sizlerden gelen ziyaretlerin yoğunluğu oldu. Yazıları Facebook/Twitter üzerinden paylaşmanız, hele bir de yorum bırakmanız komsudaneoluyor.net’in güncellemeleri için büyük bir mutluluk oluyordu.

komsudaneoluyor.net‘i okumanız, belki de Yunanistan ziyaretlerinizde biraz olsun faydalı olduysa ya da Komşu’da neler olup bittiğini burada okuyorsanız ya da blogda görmek istediğiniz başka konular da bulunuyorsa… Anlayacağınız komsudaneoluyor.net için her türlü konu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim :)

Komşuda Ne Oluyor | Yunanistan sayfasına destekleriniz ile yardımcı olabilirsiniz.

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

1 Yorum

Fatih Gümlü
26 Mayıs 2013 at 21:51

Atina’ya kız arkadaşımla geldim ve sadece bir günümüz vardı. Memet bizimle çok iyi ilgilendi. Bir gün içrsinde gösteribilcek heryeri gezdirdi. Kendisine buradan teşekkür ederim.

Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*