Son güncelleme: 09 Haziran 2015

İnfografik: Yunanistan’ın İstatistikleri

Geçtiğimiz hafta Yunanistan‘ın İstatistik Kurumu’nun (ELSTAT) yayımladığı bilgiler neticesinde en son 2011 yılında yapılan nüfus ve ülkenin karakteristik özelliklerini içeren çalışmaların sonuçları yayımlandı.

İlginç bilgilerin bulunduğu çalışmayı Interweave Dijital Ajansı infografik olarak hazırlayıp paylaştı ve Komşuda Ne Oluyor olarak ben de sizler için türkçeye çevirdim.

yunanistan_infografik

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

2 Yorum

aydın akar
02 Ekim 2014 at 16:48

Merhaba; yunanistan hakkında sayenizde sahip oluyoruz fakat biz eskiden Manisa Turgutlu da yunan televizyon yayınlarını seyrederken artık seyredemiyoruz. Uydudaki kanalları da şifreli. İnternet dışında nasıl seyredebiliriz?

Cevapla

    Mehmet
    04 Ekim 2014 at 10:31

    Merhaba Aydın Bey, Açıkçası Türkiye’de olmadığım için nasıl izlenebileceği konusunda fikrim yok. İnternetin haricinde de bir yöntem gelmiyor aklıma.

    Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*