Son güncelleme: 11 Ekim 2015

Komşuda Ne Oluyor sayfası 5N1K programında

Yunanistan‘da 20 Eylül 2015 tarihinde yaşanan genel seçimler en az Yunanistan medyası kadar Türkiye medyasının da takibi altındaydı. 

Uzun yıllardır CnnTürk kanalında yer alan ve Cüneyt Özdemir’in sunduğu 5N1K programı Yunanistan’da gerçekleşen seçimleri yerinden izlemek için Atina’ya geldi.

Bütün günü Cüneyt Özdemir ile beraber geçirirken inanılmaz da keyif aldım. Kendisine benimle geçirdiği zamanından ve programda yer verdiğinden ötürü çok teşekkür ederim.

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

6 Yorum

aybüke
30 Eylül 2015 at 19:03

Merhabalar,

Sayfanızı ılgıyle takip ediyorum.Cüneyt Özdemirin programında sizi görünce çok şasırdım ve sevindim :) Basarılarınız devamını dilerim.Hoscakalın.

Cevapla

  Mehmet
  01 Ekim 2015 at 10:14

  Çok teşekkür ederim Aybüke Hanım :)

  Cevapla

Nurdan
29 Eylül 2015 at 11:48

Ben 7 göbekten Bursalıyım. Ama şu Atina’da daha doğrusu bir YUNAN ADASINDA yaşamak en büyük hayalim. Sayfanızı severek heyecan ile takip ediyorum. Başarılarınız daim olsun ☺İyi ki açtınız bu sayfayı ben ve benim gibi birçok kişi var YABANCI DAMAT’tan sonra Yunanistan’a aşık olan bize bir rehbersiniz adeta çok teşekkürler ☺

Cevapla

  Mehmet
  29 Eylül 2015 at 21:54

  Çok teşekkür ederim Nurdan Hanım. Umarım daha da faydalı olabilirim :)

  Cevapla

Halit Ateş
29 Eylül 2015 at 10:13

Mehmet bey merhaba,
İzmir’de yaşayan emekli biriyim. Zaman zaman hafta sonlarında Sakız’a gidip gelmekteyim. Kurban bayramında 9 günümü orada geçirdim. Aradığım sakinlik ve huzur orada fazlasıyla var. İleriye dönük yaşamayı da ciddi ciddi düşünüyorum. Dolayısı ile sizi biraz kıskanıyorum. Sayfanızın takipçisiyim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Cevapla

  Mehmet
  29 Eylül 2015 at 10:50

  Merhaba Halil bey. Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız ve takibiniz için. Umarım siz de en kısa zamanda düşüncelerinizi gerçekleştirirsiniz de beraber bir kahve içeriz buralarda :)
  Sevgiler,

  Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*