Son güncelleme: 12 Nisan 2016

Komşuda Tv YouTube Kanalı Yayın Programı
KOMŞUDA TV YOUTUBE YAYINLARINA BAŞLIYOR!

2011 yılından beri Yunanistan’da yaşadığım hayatın yanı sıra yazmaya çalıştığım seyahat yazılarımla sizlere Yunanistan seyahatiniz öncesinde faydalı bilgiler vermeye çalışıyorum.

Artık metin halinde paylaştığım bilgilerle beraber YouTube üzerinde açmış olduğum Komşuda Tv YouTube kanalım ile video olarak da Yunanistan’ı izleyebileceksiniz.

PEKİ NEDEN YOUTUBE KANALI AÇMAYA KARAR VERDİM?

Komşuda Ne Oluyor sayfasını açmak amaçlarımdan birisi Yunanistan’a gelecek olan siz ziyaretçilere seyahatiniz için faydalı ve yararlı bilgiler vermekti. Zamanla gelişen içeriklerime gündelik yaşamlarımdan da bilgiler vererek Yunanistan’da günlük yaşamlar hakkında fikirler vermeye devam ettim.

İnternet sayfamın haricinde diğer sosyal medya platformlarını da kullanarak görseller de paylaşmaya çalışıyorum. Ve şimdi de YouTube kanalı açarak tüm bu bilgi ve gündelik yaşamlarımdan kesintileri videoları aracılığı ile YouTube’da paylaşacağım. Sizce de keyifli olmaz mı?

GEZİ-SEYAHAT VİDEOLARI, YUNANLAR İLE RÖPORTAJLAR

Komşuda TV YouTube kanalım aracılığı ile Yunanistan Seyahat Bilgileri, Yunanistan’dan Gündelik Yaşamlar, Yunanlar ile röportajlar ve daha birçok keyifli videolar çekip paylaşacağım.

Bu noktada sizlerin desteği çok önemli :) Şimdi ben medya alanında eğitim sahibi olmadığım için kamera karşısında pek profesyonel görünmeyebilirim. Olabildiğince doğal halim ile kayıtları yapmayı planlıyorum.

Belki başlarda çekingen olabilirim. İşte bu noktada da siz devreye girebilir ve bana yorumlarınız ile destek verebilirsiniz :) Nasıl ama? :)

Anlaştık mı?

 

KOMŞUDA TV'NİN İLK VİDEOSUNA SİZ KARAR VERİN!

Komşuda Tv YouTube kanalımın ilk videosunu çekmek için bazı konuları düşündüm. Bunların hem faydalı hem de eğlenceli videolardan oluşması için çalışıyorum.

Fakat hangi videoyu önce yayınlayacağımı size sormak istedim. Böylece görüşlerinizi bildirerek karar verme aşamasında bana destek olmuş olursunuz. Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.

1. Seçenek

Atina seyahatinizde görmeniz gereken ilk 10 yer listesi ve bu bölgeler hakkında faydalı bilgiler vermeyi düşündüğüm bir video.

2. Seçenek

Atina’da konaklamayı düşündüğünüz otellerin hangi bölgelerde olduğunu, merkeze yakınlığı, ulaşım ve güvenlik hakkında bilgiler vermeyi düşünüyorum.

3. Seçenek

Biraz daha magazinsel bir konu gibi duruyor. Yunan mutfağı hakkında bilgiler, gerçekten Türk yemeklerine benziyor mu? ve Yunanistan’a geldiğinizde muhakkak yemeniz gereken tatlar..

Görüşleriniz İçin Şimdiden Teşekkür Ederim!

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

7 Yorum

Sercan
10 Kasım 2015 at 12:03

Merhaba Mehmet Bey,

İstanbul Kültür Üniversitesi görsel iletişim tasarım 2010 mezunuyum.

Yanınıza gelip çekim işlerinde yer almak ister elimden gelenin fazlasını yapmak isterim.

Eğer dikkate alırsanız hem detaylı bir şekilde kendimden bahsetmek hem de tanışmak isterim.

Başarılar dilerim.
Sercan

Cevapla

Sinan
09 Kasım 2015 at 19:07

Mehmet Bey Merhaba,

Çalışmalarınız ilgi ve takdir ile takip ediyorum.

Benim fikrim 2-1-3

Kolay gelsin

Cevapla

Mali
02 Kasım 2015 at 09:46

Başlangıç için Atina’yı seçmeniz sizin açınızdan uygun olmuş. Sunulan tercihler için sıralamam 1-2-3 olur. Ancak Türkiye ‘den Yunanistan’a gelmeyi düşünen çoğu gezgin öncelikle Batı Trakya ve Makedonya (Selanik) bölgesini düşünüyordur. Her ay Yunanistan da Poloponise’e kadar gelip tur atıp dönen biri olarak gözlemim bu. Dolayısı ile bundan sonraki videolarını o bölgeler ile ilgili yaparsan ilginin daha fazla olacağı kanısındayım. Başarılar dilerim.

Cevapla

  Mehmet
  02 Kasım 2015 at 11:07

  Merhaba Mali, Kesinlikle sana katılıyorum. Atina’yı seçmemdeki sebep Atina’da yaşıyor olmam :) Kesinlikle Selanik ve Batı Trakya hakkında da videolar çekmek istiyorum lakin bunlar için bütçe ayırmam gerekecek. Bu yüzden de ilk olarak evimin olduğu Atina’dan başlamak istedim. Görüşlerin için teşekkür ederim. Sevgiler,

  Cevapla

demet
01 Kasım 2015 at 14:59

Benim goruşum 2-1-3 gelecek olanların nerede kalıp ulaşım şartlarını oğrendikten sonra nerelere gidip neler yiyebilceklerini oğrenmesi daha mantıklı bence

Cevapla

Roksan
31 Ekim 2015 at 12:45

Mehmet bey merhaba, bence videolara sirasiyla 1-2-3 olarak baslayin derim. Zira bende sklikla yinanistan’a giden biri olarak ilk karsilastigim soru nereye gidilir ne yapilir vs hakkinda olanlar…

Cevapla

  Mehmet
  31 Ekim 2015 at 13:38

  Yorumun için teşekkür ederim Roksan. Kesinlikle dikkate alacağım :) Sevgiler,

  Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*