Son güncelleme: 07 Temmuz 2018

Pire Limanından Atina Şehir Merkezi Araç Transferi

Pire Limanından Özel Aracınız Sizi Beklesin!

atina_pire_limani_arac_transfer_cruise_gemileri_yunanistan_komsudaneoluyor

Araç Sahibi Pantelis Abi

pantelis_abi_profil2

Seyahat Süresi:

  • 35-50 dakika

Ödeme Seçenekleri:

  • Nakit
  • Kredi Kart

Yerinizi Ayırtın. Transfer Günü Nakit Ödeyin: 25 Euro

meeting_point

BULUŞMA YERİ

Pire limanından feribotunuzun yanaşacağı kapının hemen önünde Pantelis abi aracıyla sizi bekliyor olacak. Kapı numaraları genellikle E1’den başlayıp E12’ye kadar gidiyor.

tour_type

ÖZEL ARACINIZ

Pire limanından gideceğiniz yere kadar size eşlik edecek olan araç tamamen size özeldir.
Yani shuttle gibi değil de daha çok özel araç gibi :)

tour_time

YOLCULUK SÜRESİ

Pire limanından Atina şehir merkezi ortalama 11 km mesafede. Pire limanının trafiğini de hesaba katarsak 35-50 dakikalık bir sürede Atina merkezinde olacağımız geliyor. 

Online Olarak Rezervasyon Yapın. Gerisine Karışmayın.

Pantelis abiyi biliyorsunuz diye düşünüyorum. Kendisi İstanbul Rumlarından ve kendi özel aracı ile Atina’da transferler gerçekleştiriyor. Komşuda Ne Oluyor misafirlerine Atina havalimanından şehir merkezine transferlerde yardımcı oluyor.

İşte şimdi de Pire Limanından Atina Şehir Merkezine olan transfelerinizde size destek olabilir. Aşağıdaki form aracılığı ile transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Yerinizi Ayırtın. Transfer Günü Nakit Ödeyin: 25 Euro

Rezervasyon Formu

Pantelis Abiyi Yakaladığım Günlerden Birisi

Atina Havaalanı Araç Hizmetinden Faydalanan Kişilerin Görüşleri

Sizin sayfanız aracılığıyla Atina seyahatimiz için sizden Taksi hizmeti yardımı almıştık. Sizin yönlendirdiğiniz Pandeli bey bizi havalimanından alarak kalacağımız otele götürdü ve bizde ondan dönüşte de bizi otelden havalimanına bırakmasını rica ettik. Pandeli bey gerçekten tanışmaktan çok memnun olduğumuz bir beyefendi. Tekrar gelsek veya tanıdığımız birisi gelse hiç düşünmeden sizin sitenizi ve Pandeli beyi öneririz. Bu vesile ile size yardımlarınız için tekrar çok teşekkür eder iyi günler dilerim.
Taşkın Ç.İstanbul

Sayende harika bir Atina gezisi yaptık. Gerek Ali bey ile yaptığımız tur, gerekse Pantelis bey ile gerçekleştirdiğimiz transferler kusursuzdu. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Kağan T.İstanbul
Tertemiz Mercedes’i kaliteli sohbeti ve beyefendi kişiliğiyle Pantelis bey ile transferlerimiz pek keyifliydi. Atina tatilimizde blog bilgilerinden yararlandığımız Mehmet beye de çok teşekkür ediyoruz.
Meltem / Emre / Gülşah / Ceylan
Meltemİstanbul

PİRE LİMANINDAN ATİNA ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

www.komsudaneoluyor.net aracılığı ile seyahatlerinizde bütçenizi de düşünerek konfor anlayışınızı yükseltebilir ve Atina seyahatinize keyif katabilirsiniz. Pire limanından şehir merkezine ucuz ve konforlu ulaşım. Ödemenizi dilerseniz seyahatinizden önce PayPal aracılığıyla güvenli bir şekilde yapabilir veya yolculuğunuz sonunda nakit olarak ödeyebilirsiniz. Yunanistan, Atina, Selanik ve Yunan Adaları seyahatiniz hakkında tüm detaylara Komşuda Ne Oluyor sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan: