Son güncelleme: 07 Mart 2018

Markanızın Reklamı Yayınlayın

HADİ GELİN GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRELİM

Ne demişler; Bir elin nesi var iki elin sesi var. Yunanistan pazarı ile ilgili bir çalışma içerisinde misiniz? Yunanistan’a düzenlediğiniz turlar veya Yunan kültürü ile ilgilenen kitleye hitap eden bir organizasyona mı sahipsiniz? Gelin Komşuda Ne Oluyor sayfamda tanıtımınızı gerçekleştirelim.

NEDEN KOMŞUDA NE OLUYOR SAYFASINA REKLAM VERMELİSİNİZ?

Komşuda Ne Oluyor sitesi; Sadece Yunanistan içeriğine bağlı kalarak bizzat benim güncellediğim bir sayfadır. Özgün ve ziyaretçilere kaliteli bilgiler verebilmek adına Yunanistan’da sadece gittiğim yerleri yazmaya özen gösteriyorum. Daha çok yazmak ve güncellemek için ise Yunanistan‘ı olabildiğinden daha fazla geziyorum.

TAKİPÇİ KİTLESİ VE ZİYARETÇİLER

www.komsudaneoluyor.net sayfasının %60 oranındaki ziyaretçisi Google Organic aramalar aracılığı ile gelmektedir. Bu yüksek oran da içeriğin özgünlüğü ile doğru orantılı diyebiliriz. Devamında ise sayfaya %25 ile Facebook üzerinden ve %14 oran ile de direkt ziyaret ile ulaşılmaktadır.

MARKANIZ/ÜRÜNÜNÜZ İÇİN NELER YAPABİLİR?

  • Marka veya ürününüz için  kampanya ya da yarışmalar düzenleyebilir, kullanıcılar ile etkileşim yaratılabilir
  • Komşuda Ne Oluyor sayfasının sosyal medya hesaplarından markanız için bildirimler yapılabilir
  • Komşuda Ne Oluyor sayfasının e-bülten kullanıcılarına bire bir duyurular gerçekleştirilir

KİMLER REKLAM VEREBİLİR?

Cevap çok basit. Herkes. Fakat Komşuda Ne Oluyor sayfasının ziyaretçileri, bu sayfaya Yunanistan hakkında bilgi almak için geliyor. Atina veya Santorini hakkında bilgi almak isteyen birisine Paris tatili hediyesi pek ilgi çekici olmayabilir. Yine de siz bilirsiniz :)


Yukarıdaki reklam tipi ve çalışmaları benim tarafımdan standart olarak düşünülerek hazırlanmış bir seçenektir. Bunların haricinde sizin aklınızda farklı bir çalışma modeli bulunuyorsa gerekli değerlendirmeler yapılabilir.

Tüm reklam modelleri için iletisim@komsudaneoluyor.net adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin!

Yunanistan hakkında yazılar, fotoğraflar ve videoların paylaşımı email adresinize gelsin.

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan: