Son güncelleme: 04 Nisan 2017

Atina Türkçe Tur

Eylul 2016 da gerçekleştirdığimiz Atina seyahati için önceden epey arastırma yapmıştım. Ama Mehmet ‘in sayfasına ulaştıktan sonra bosuna çabalamışım dedim. Mehmet le irtibata geçtikten sonra hersey tıkır tıkır işledi. Hiçbir aksilik yasamadık. 3 kişilik aile seyahatımiz Mehmet ve Rehber Ali bey sayesınde çok guzel geçti. Ulasım, transfer, gezi, plajlar ne aklınıza gelirse Mehmet ve Ali Bey sayesınde çok konforlu geçti.
Atina’da gezilecek her yeri Ali Bey bize gezdirdi. Sanki ailemizden biri Atina da bizi karsılamısta gezdırıyor gibiydık. 16 yasında ki kızımın kaprıslerine de katlandıgı için kendisine tekrar tesekkur edıyorum. Mehmet kardesime ve Rehber Ali Bey ‘e tranfer ekibine Bayraktaris rest. Bay Niko’ya tesekkurler. Mutlaka tekrar gelecegiz.

Neşe Toktayİstanbul

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan: