Son güncelleme: 16 Haziran 2014

Yunan tesbihi ödüllü yaz mevsimi yarışması

Komşuda Ne Oluyor sayfasını takip edenler bilir. Her sene yaz öncesi ve son bahar dönemi olmak üzere 2 farklı yarışma düzenleyerek takipçilerime hediyeler veriyorum.

Tabiki bu hediyelerin Yunanistan ile ilgili olmasına özen göstererek sizler için önem taşımasına dikkat ediyorum.

Bundan önce yapmış olduğum yarışmalarda Yunanistan uçak bileti, uzo, Yunanistan temalı buzdolabı magneti ve Haris Alexiou albümü hediye etmiştim.

Beşincisi düzenlenen yarışmanın ödülü ise oldukça orjinal. Geçtiğimiz haftalarda Girit Adası’nın Hanya şehrini ziyaret ettim. (Dilerseniz buradan Girit Adası hakkındaki yazıyı detaylıca okuyabilirsiniz.)

post
Bu seneki yarışmanın ödülü orjinal ve %100 el yapımı olan yunan tesbihi.

BU SEFERKİ YARIŞMANIN HEDİYESİ: YUNAN TESBİHİ

Girit’te hemen hemen her insanın elinde bulunan ve benim de dikkatimi çeken yunan tesbihi oldu. Ve neden Komşuda Ne Oluyor takipçilerinden birisine yunan tesbihini hediye olarak vermeyeyim diye düşündüm. Orjinal ve %100 el yapımı olan yunan tesibihi de Girit Adası’ndan aldım.

YARIŞMAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

Komşuda Ne Oluyor sayfası olarak sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmaya önem gösteriyorum. Facebook, Twitter ve Google Plus sayfalarımdan yaptığım güncellemeler takipçiler tarafından oldukça ilgi çekiyor.

Facebook sayfasında tatmin edici bir sayıya ulaşmış olsam da Twitter için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. Google Plus ise halen Ghost Town. Bu sebepten 5. yarışmanın konseptini de Twitter üzerinden düzenlemek istedim. Bu noktada yarışmaya katılabilmeniz için Twitter hesabınızın olması gerekmektedir.

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler sadece 3 basamak bulunuyor;

1) Öncelikle Komşuda Ne Oluyor sayfasının Twitter hesabını takip etmeniz. Aşağıdaki link üzerinden takip edebilirsiniz.


2) Sonrasında da yine aşağıda bulunan paylaşım butonu ile mesajı olduğu gibi yayınlamanız.


3) Hemen altta bulunan form ile İsim ve Emailinizi girerek e-bültenlere abone olmanız.Hepsi bu kadar. Yarışmaya katılmaya hak kazanabilmek için yukarıdaki 3 gereksinimi de gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

YARIŞMANIN KURALLARI/ŞARTLARI

  • Yarışmaya katılımınızın geçerli olabilmesi için hem Komşuda Ne Oluyor Twitter hesabını takip etmeniz hem de yarışma ile ilgili olan tweeti kullanıcılarınız ile paylaşmanız gerekecek
  • Yarışmanın başlangıç tarihi: 22 Mayıs 2014
  • Yarışmanın bitiş tarihi: 01 Haziran 2014
  • Yarışmanın kazananı her 3 gereksinimi de gerçekleştiren katılımcılar arasından yapılacak çekiliş ile (Random.org üzerinden) 1 talihli olarak belirlenecektir.

Umarım yarışma ödülünü beğenmişsinizdir. Şimdiden gösterdiğiniz ilgi için hepinize teşekkür ederim :)

***********İŞTE YARIŞMANIN KAZANANI***********

Toplam 21 katılımcı arasından Random.org aracılığı ile yapmış olduğum çekiliş sonucu kazanan:

Nihal Şirin

Twitter Hesabı: ArtemissMiss

Atmış olduğu tweet: https://twitter.com/ArtemissMiss/status/473090586770026496

Herkese, göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok ama çoook teşekkür ederim.

Bir sonraki yarışmada görüşmek üzere.

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

1 Yorum

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*