Son güncelleme: 23 Ocak 2014

Yunanistan buzdolabı magnet hediyesi

Yine bir Komşuda Ne Oluyor | Yunanistan sayfası çekilişinden herkese selamlar. Blogumu hayata geçirdiğim ilk günden bu yana çekilişleri geleneksel hale getirmeye çalışıyorum. (Önceki yaptığım çekilişleri buradan görebilirsiniz) Bir yazın bir de yeni yıl sonrası olarak senede 2 farklı çekiliş yapıyorum.

Gönül ister ki çekilişsiz kurasız bütün ziyaretçilerime Komşu Yunanistan’dan hediyeler gönderebilsem. Fakat ne yazık ki bu yapış olduğum çekilişlerde ödül olarak verdiğim hediyelerin maliyetlerini tamamen kendim karşıladığım için her zaman büyük bütçeli ödüller veremiyorum.

Şimdi ki çekilişte 2014 yılının ilk çekilişi olacak. Hepimiz tatillerde gittiğimiz yerlerden hatıra olarak irili ufaklı hediyeler alırız. Bu seferki çekiliş ödülü olarak Yunanistan’ı hatırlayacağınız buzdolabı süsleri magnetleri bulunuyor.

yunanistan_magnet

ÇEKİLİŞ KAZANANLARI

Aşağıdaki formu dolduran ilk;

1. kişi—Serkan Özdemir

10.kişi—Ayşe Tuğba Kar

20.kişi—Nazan Eşsiz

30.kişi—Şeyda Duraner

40.kişi—Yeterli sayıya ulaşılamadı.

50.kişi—Yeterli sayıya ulaşılamadı.

 resimde görmüş olduğunuz magnetlerden birisini kazanmış olacak.

YARIŞMA KURALLARI

Yarışma kuralları çok basit. Yapmanız gereken sadece;

 • Aşağıda bulunan Komşuda Ne Oluyor | Yunanistan Haber Bültenleri formunu doldurmak
 • Ve ardından girmiş olduğunu adresinize gönderilen emaile onay vermek.
 • 19 Ocak 2014 Pazar gününe kadar çekilişe katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.Geçerli bir email adresi vermenizi tavsiye ederim. Böylece kazanan olmanız durumunda sizinle email adresiniz üzerinden iletişime geçeceğim.

Yarışmayı kazananlar arasında olmanız halinde girmiş olduğunuz email aracılığı ile sizinle iletişime geçtikten sonra hediyenizi size göndereceğim.

Şimdiden hepinize bol şanslar diliyorum.

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

4 Yorum

serdar yalgın
13 Ocak 2014 at 16:12

1) zeibekiko çalan yunan radyoları hangileri acaba.

2) komşumla anlaşmak için onun dilinide öğrenmem gerekir.bazı basit kelimeler içeren gündelik konuşma dili gibi…böyle bir çalışmada olabilirmi acaba..hatta basarılı olanlara ufak tefek çamsakızı çoban armağanı misali ödüller verilse.

Cevapla

  Mehmet
  13 Ocak 2014 at 22:20

  Merhaba Serdar Bey,

  1) Zeibekiko çalan radyoları bu adresten dinleyebilirsiniz: http://www.e-radio.gr/categories/greeklaiko.asp

  2) Düşünce olarak süper. Çok teşekkür ederim ilginiz için. Açıkçası şuan işlerimden dolayı projeyi gerçekleştirmem güç olacaktır. Umarım en kısa sürede böylesi bir aktivite gerçekleştirebilirim. Tekrar teşekkür ederim.

  Cevapla

Aysel Yılmaz
11 Ocak 2014 at 23:17

Merhaba,
Çekilişle hediye geleneğinizi çok beğendim :)

Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*