Son güncelleme: 11 Haziran 2018

Yunanistan’ın Faydalı İnternet Siteleri
Aslında yazının başlığını nasıl yazacağımı tam olarak bilemedim. Mazur görün beni. Şöyle anlatayım. Yunanistan‘a ilginiz bulunuyorsa ülkedeki gelişmeleri de takip etmek isteyebilirsiniz.

Bu gelişmeler sadece haber anlamında olmak zorunda değil tabi. Örneğin elektronik bir alet alacaksınız ve Yunanistan’daki markaların internet sitelerine bakarak kıyaslama yapmak isteyebilirsiniz.

Veya Yunan Adaları‘nda yaz aylarında ev kiralamak için fiyat öğrenmek istiyorsunuz. Emlak sitelerine bakabilirsiniz. Hadi gelin başlayalım.

ELEKTRONİK/TEKNOLOJİ E-TİCARET SİTELERİ

EMLAK SİTELERİ / KONAKLAMA BULMA

Buradaki listede sadece internet sayfalarını değil aynı zamanda Facebook üzerinde bulunan grupları da eklemek istedim. Çünkü çoğu zaman Facebook grupları üzerinden kiralık ev-oda bulan kişileri de görüyorum. Şansınızı deneyebilirsiniz.

GİYİM-TEKSTİL SİTELERİ

Tabiki global şirketlerin Yunanistan’a sipariş gönderen sayfaları bulunuyor. Zara, Assos vb gibi.. Aşağıda belirttiğim sayfalar Yunanistan merkezli olup aynı zamanda yurtdışını da gönderim yapanlar.

CEP TELEFONU OPERATÖRLERİ

Cep telefonu operatörlerinden Vodafone’un haricinde yukarıda bahsettiğim tüm internet sayfaları, Yunanistan merkezli oluyor. Tabi kurulum aşamalarından sonra yabancı yatırımcı payları nedir tam olarak bilmiyorum.

Bu sayfalardan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir veya bilgi edinebilirsiniz. Bu kategorilerin haricinde merak ettikleriniz veya benim unuttuklarım bulunuyorsa yorumlar kısmına görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

2 Yorum

Deniz
16 Aralık 2016 at 21:22

Merhaba, faydalı linkler için teşekkürler. Yunanistan içi feribot bileti almak için kullanabileceğimiz bir site önerebilir misiniz acaba?

Cevapla

    Mehmet
    20 Aralık 2016 at 14:18

    Selam Deniz,

    Teşekkür ederim dönüşün için. Feribot firmalarının sayfalarını ekledim. Umarım faydalı olur.

    Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*