Son güncelleme: 09 Temmuz 2018

Atina’da Günübirlik İdra-Poros-Egina Adaları Turu

1 GÜNDE 3 FARKLI YUNAN ADASI

Atina’ya geldiğinizde aynı zamanda 3 farklı Yunan Adası görebileceğinizi biliyor musunuz? Atina etrafında bulunan Saronic adaları, günübirlik gidip-gelme mesafesinde.

İsterseniz Atina’dan hareket eden cruise gemileri ile 1 günde 3 farklı Saronic adasını görebilirsiniz. Rezervasyonunuzu yapın. E-Biletinizi cep telefonunuza indirin. Otelinize gelen araç ile cruise turuna katılın.

Cruise Turu İle Göreceğiniz Yunan Adaları

Hydra (İdra) Adası

1 Günde 3 Ada cruise turunun ilk durağı, benim de favori adalarımdan birisi olan- İdra adası. İdra, Yunanistan’da bulunan ve motorlu taşıtların yer almadığı sayılı adalardan birisi. Evet, adada araba, motor ve toplu taşıma otobüsleri bulunmuyor.

Poros Adası

İdra adasından ayrıldıktan sonraki durak: Poros adası. Burada dikkatinizi çekecek olan durum adanın olabildiğince yeşilliklerle dolu olması.
Bu yeşilliklerin bir çoğu ise çam ağaçlarından oluşuyor.

Aegina (Egina) Adası

Son durak tarihi Egina adası. Saronic adalarının en büyüğü. İsmini Zeus tarafından kaçırılan su perisinden alıyor. Egina adasının bir özelliği de antep fıstığı üretimi. Adada antepfıstıklı ürünler bulabilirsiniz.

Atina’dan Başlayan Cruise Rotası

Cruise Turu Detaylı Program

Saat 07:00Aracınız ile otelden marinaya hareket
Saat 08:00Marinadan Cruise ile kalkış
İlk durak Hydra (İdra) adasıBekleme: 2 Saaat
Poros AdasıBekleme: 55 dakika
Cruise içinde serbest büfe yemek
Aegina AdasıBekleme 2 saat
Saat 19:30Marinaya varış
Saat 20:00Marinadan araçla Atina'ya hareket

Cruise Turu İle Beraber;

Cruise turu fiyatı içerisinde otelinizden gidiş-dönüş transfer de bulunmakta. Otelinizden marinaya, marinadan otelinize.

Cruise içerisinde size sunulan seçenekler ile dilediğiniz her adada özel tur rehberleri kiralayabilir ve adalar hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Poros Adası ile Aegina Adası arasında cruise içerisinde açık büfe yemek servisi olacak. Bu 1 buçuk saatlik mesafede rahat bir şekilde yemek yiyebilirsiniz.

Cruise Turuna Yerinizi Ayırtın!

Turdan Görüntüler

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan: