Son güncelleme: 22 Mart 2018

Atina’da Kalınacak Otel Tavsiyeleri

Atina Konaklamanız İçin Otel Tavsiyeleri


Kendimden biliyorum, seyahat planlamaları, kimi zaman seyahatin kendisi kadar yorucu olabiliyor. Önce uçak biletlerini takip edersiniz. Acaba en ucuz uçak biletini nasıl alabilirim diye bir çok internet sitesini araştırırsınız. En sonunda uçak biletini alırsınız fakat halen araştırmaya devam edersiniz. Çünkü gerçekten aldığınız uçak biletinin en ucuz olduğundan emin olmak istersiniz.

Ve bu bahsettiklerimin aynısı otel rezervasyonunuz için de geçerli olur. Ucuz bir otelde kalıp harcamalarımızı dışarıda mı yapsak? Yoksa 2 öğün yemek olan bir otelde geçirip dışarıda daha az harcama mı yapsak? Aşağıda 3 yıldız olarak tavsiyelerde bulunduğum oteller hepsi bulunduğu bölgelerin merkezinde yer alıyor.

Panik Yok! Atina Konaklamanız Emin Ellerde!

Nokta Atışı

Atina’ya taşındıktan sonra başta ailem olmak üzere birçok arkadaşım ve tanıdıklarım Atina’ya geldiler ve çeşitli yerlerde konakladılar. Bu sebeple bir çok otel ve konumları hakkında bilgi sahibiyim.

Uygun Fiyat

Aşağıda önermiş olduğum otellerden beğenmiş olduğunuza tıklayarak fiyatları görebilir ve online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Resmi bayramlar sonrasında çok uygun fiyatlar ile Atina’da konaklayabilirsiniz.

Karşılaştır

İnternet üzerinde aynı otel için birden farklı fiyatlar bulunuyor ve bunların hepsini ayrı ayrı kontrol etmek durumunda kalıyoruz. Peki aynı otel için bulunan tüm fiyatları tek bir sayfada görüp karşılaştırmak istemez misiniz?

İşte Bölgelerine Göre Atina Otel Tavsiyelerim

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan: