Son güncelleme: 30 Mart 2017

20 Saniyelik Etkileyici Bir Video. MARY SINATSAKI’yi Bilir Misiniz?

Şimdi efendim Komşu’da sadece Yunan adaları, Atina’da yapılacak şeyler, Selanik’te görmeniz gerekenler olmuyor tabi. İlgilenmeniz durumunda bir de seveceğinizi düşündüğüm gündelik yaşam gerçekleri var.

Ve Mary Sinatsaki de bunlardan birisi. Aslında kendisi zaten tanınan birisi. Fakat benim Sinatsaki’yi tanımam biraz geç oldu. Çünkü internet dünyasına, YouTube’a yeni yeni başladı.

Gelin size biraz kendisinden bahsedeyim.

Hmmm. Kadınların yaşı söylenmez evet. Yani söyleyince hoş olmuyormuş. Ama ben ufak bir ipucu vermek isterim. Sinatsaki, bir kadının bence en güzel ve olgun olduğu yaşlarda. Yani 30’larında. Bu kadar yeter sanırım.

Sinatsaki, 2-3 yıl öncesine kadar geleneksel medya diye tabir edilen mecralarda yer alıyordu. Yunanistan’da müzik-eğlence temalı yayınlar yapan MAD TV kanalında program sunuculuğu yapıyordu. Geçtiğimiz yıl itibariyle ise YouTube kanalına start vererek Lifestyle ağırlık olmak üzere güzellik, fitness ve de kendi özel hayatından içerikler ile videolar paylaşıyor.

Fakat Sinatsaki öyle bildiğimiz içi boş ama dışı güzel TV yüzlerinden birisi değil. Atina’da Panteio Üniversitesinde psikoloji bölümünden mezun. Zaten internet sayfası ve sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlardan da bunun sinyallerini veriyor.

MARY SINATSAKI PROPAGANDASI

Peki ama ben bu yazıyı neden yazdım? Ve size neden okutuyorum? Sinatsaki’nin bir internet platformu için hazırladığı ve son günlerde TV’de sürekli dönen yeni showunun fragmanı gözüme çarptı. Sadece 20 saniyelik bu video neden bilmiyorum ama beni i-na-nıl-maz etkiledi. Ve hemen sizinle de paylaşmak istedim.

Acaba bende mi bi gariplik var? Yoksa Sinatsaki gerçekten çok mu ilgi çekici?

Videoyu izleyip görüşlerinizi paylaşır mısınız? İnanılmaz etkileyici değil mi? Dur dur ben bu konu üzerinde biraz daha düşüneyim. Kim bilir belki ilerleyen günlerde kendisini Komşuda Ne Oluyor sayfalarına konuk bile alabiliriz.

Ben inanıyorum..

Mary Sinatsaki’nin Sosyal Medya Hesapları

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan:

3 Yorum

Moutzachit
09 Nisan 2018 at 17:08

*pardon

Cevapla

Moutzachit
09 Nisan 2018 at 17:07

Sıkıntı yokmuş :D pardın

Cevapla

Moutzachit
09 Nisan 2018 at 17:04

Mary Sinantsaki’nin videosunun linki çalışmıyor

Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*