Son güncelleme: 05 Mart 2018

Atina’da Turlar, Etkinlikler ve Aktiviteler

Atina'da Turlar, Etkinlikler ve Aktiviteler

ATİNA’DAN HERKESE MERHABA!

Son zamanlarda Komşuda Ne Oluyor siz sayfamın ziyaretçilerinden “Atina’da yapılacak şeyler” hakkında oldukça fazla email alıyorum. Ben de olabildiğince sizlere birebir katıldığım veya bilgim olan tur, etkinlik ve aktiviteler hakkında yanıtlar veriyorum. Fakat bazen yoğunluktan dolayı yetişemediğim talepleriniz oluyor.

İşte bu sebeple benim bildiğim ve %100 tavsiye edebileceğim Atina’da Tur, Etkinlik ve Aktivitelerini sizler için aşağıda sıraladım. Umarım Atina seyahatinizde yardımcı olabilirim : )

Atina Türkçe Rehber İle Şehir Turu

Atina’ya herkes gelebilir. Ama herkes şehri yerel gibi gezemez. İşte Ali Bey ile geçireceğiniz 4 saat ile Atina’nın yerlisi gibi hissedeceksiniz.

Sadece turistik yerler değil aynı zamanda yerellerin gezdiği ve vakit geçirdiği yerleri göreceksiniz. 4 saatin sonunda yüzünüzde tebessüm olacağından emin olabilirsiniz.

Atina’da Türkçe Rehber rezervasyonunuzu buradan yapabilirsiniz.

Atina Havalimanı Taksi Hizmeti

Atina Havalimanından otelinize özel aracınız ile gidin. Böylece uçuş sonrası toplu taşıma araçları ve valiz çekmek ile uğraşmayın.

Pantelis Bey sizi gideceğiniz yere en hızlı ve en güvenli şekilde götürsün. Üstelik şehir hakkında da Türkçe olarak bilgiler edinin : )

Atina havalimanında aracınız sizi beklesin. Rezervasyon yapın!

Günübirlik 3 Yunan Adası Cruise Turu

Türkiye’de insanların akıllarında şöyle bir fikir var: Yunan adalarını görmek için tek şans Türkiye’den hareket eden gemi turlarına katılmak. BÜYÜK BİR YANLIŞ.

Siz Atina’ya kendi imkanlarınızla gelin. Bir gün içerisinde size 3 farklı Yunan Adası göreceğinizi garantisini vereyim. Sabah otelden çıkın, akşam otele dönün. Ve 3 farklı Yunan Adası görün. Nasıl?

Günübirlik 3 farklı Yunan Adası fırsatını kaçırmayın. Detaylar burada.

Günübirlik Korinth Kanalı Turu

Türkiye’den gelen bir çok turist, Korinth Kanalı hakkında bilgi sahibi değil. Siz öyle olmayın. Korinth Kanalı Yunanistan’ın anakarası ile Mora Yarım adasını birbirinden ayıran bir kanal.

Atina’dan sadece 1 saatlik uzaklıkta. Eğer sürekli Atina’ya gelen birisi değilseniz Korinth Kanalını da görmek için 2. bir fırsatınız olmayacak. Bu şansı kaçırmayın bence!

Günübirlik Korinth Kanalı turuna rezervasyon yapmak için detaylar burada.

Sorunuz mu var?

iletisim_komsudaneoluyor
Yunanistan hakkında yazılar, fotoğraflar ve videoların paylaşımı email adresinize gelsin.

Atina'yı Bir Bilenle Gezin!

Her yerde olduğu gibi Atina’da da muhakkak görmeniz gereken yerler bulunuyor. Bunlara ek olarak ise -yine görmeniz gereken- fakat sadece yerellerin bildiği turlar ve aktiviteleri de yaşayıp deneyimlemenizi isterim. Neden mi? Çünkü ailemden veya arkadaşlarımdan ziyaretime gelen herkese aynısını tavsiye ediyorum. Sizin farkınız ne?

Mehmet hakkında

2011 yılından bu yana Atina'da yaşıyorum ve sayfam aracılığı ile Yunanistan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olmak istiyorum. Hoşunuza giden yazıyı beğenip paylaşırsanız hatta bir de yorum bırakırsanız çok sevinirim :) Hakkımda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Paylaşan: